TEL / WHATSAPP: 0532-283-9141

Hakkımızda

Geçmiş

1987 Yılında Turizm sektörüne giren Deniz Köse tarafından yönetilen ARRİVE TURİZM 2011 Yılından beri Amerikan Kruvaziyer pazarında bilinen Ephesus Deluxe ile tanınmaktadır. Amerikalıların meşhur sözü ” Think big” büyük düşünmeyi ilke , zamanın geri alınamadığını ve en değerlimiz olduğunun bilinci ile misafirlerine rahatlığı sunmaktadır .  2019 senesinden beri dnkturizm.com ile sizlere nitelikli Turlar düzenlemektedir.

Bugün

Nitelikli Turlar düzenlemek için başta diğer meslektaşların  neyi kaça sunduğuna bakmadan tamamen objektif  kalarak başta ben oraya gitseydim ne yapmak isterdim ? nerede kalmak isterdim ? ne yemek isterdim ? gibi soruları kendime sorarak size cevapları ile yaptığım tur programlarında ve destinasyonlar seçerek yılın 12 ayı size uygun turlar sunmaktayız .

Yarın

Turlarımızda, birinci amacımız gittiğimiz yeri yaşamak . otellerin %99’u şehir merkezinde olacak. Otelimize yerel saat 18’den önce girilecek . Sabahları saat 10’dan önce çıkış yapılmayacak . Stresten uzak rahatlık içinde şehir arası ulaşım sağlamak  günde en fazla 3-4 saat yol yapılacaktır . Ve tabii ki , uygun yerlerde yemekler yiyeceğiz , istek üzere  şehirin etkinliklerine katılabileceğiz . Ve en önemlisi Rehberiniz sadece bir belgesi ve boş zamanı olduğu için rehberiniz olmayacak . Rehber seçimimiz , veya Tur lideri seçimi turun niteliklerine değer katacaktır .

Yüzümüz Hep Gülsün !